Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/10/2020

Ηλεκτρολόγος/ Ηλεκτρονικός (Έδρα Σκύδρα)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΣΚΥΔΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας βιομηχανίας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Διαχείριση των ηλεκτρολογικών εργασιών
• Επισκευή και συντήρηση των μηχανών παραγωγής και συσκευασίας
• Βελτίωση της παραγωγικής διαδικασίας
• Διάγνωση και επίλυση βλαβών
• Πρωτοβουλία για βελτιωτικές ενέργειες
• Προληπτική συντήρηση του εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας/ Ηλεκτρονικού/ Αυτοματισμού
• Δύο (2) – τρία (3) έτη απαραίτητη προϋπηρεσία σε βιομηχανικό περιβάλλον
• Γνώση προγραμματισμού PLC και σχεδίου ηλεκτρολογίας
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Ικανότητα εργασίας και απόδοσης υπό πίεση
• Οργάνωση, συνέπεια και ομαδικότητα
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Δυναμικό και ανταγωνιστικό περιβάλλον εργασίας