Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/6/2020

Γραμματέας Διοίκησης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Γραμματέας Διοίκησης από εταιρεία παροχής υπηρεσιών με έδρα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

*Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη πρόσφατη φωτογραφία

Αρμοδιότητες:

  • Γραμματειακή υποστήριξη στη διοίκηση
  • Συμμετοχή στην οργάνωση και λειτουργία του γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτη ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ ή ισότιμης σχολής εξωτερικού
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (θα εκτιμηθεί η γνώση και 2ης γλώσσας)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα αξιολογηθεί
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας με άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία
  • Αναπτυγμένες οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Δυναμικότητα και ικανότητες οργάνωσης, ελέγχου & ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Προετοιμασία αναφορών, εγγράφων, οργάνωση γραφείου
  • Υπευθυνότητα και εχεμύθεια
  • Ευγενική και επαγγελματική παρουσία

Παροχές

  • Μοντέρνο & φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Μόνιμη και πλήρης απασχόληση
  • Συνεχές ωράριο