Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/10/2022

Promoters - Brand Ambassadors Καπνικών - Αθήνα

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η 𝗖𝗵𝗮𝗽𝘁𝗲𝗿 𝟱 αναζητά άτομα με πάθος και ευχάριστη προσωπικότητα για την προώθηση και πώληση του νέου καινοτόμου προϊόντος 𝗣𝘂𝗹𝘇𝗲! 𝗙𝘂𝗹𝗹 𝘁𝗶𝗺𝗲 απασχόληση, αορίστου χρόνου, σε σημεία λιανικής της Αττικής.

Προωθήτρια Πλήρους Απασχόλησης
• Περιοχή απασχόλησης: Αττική με δυνατότητα ταξιδιών εκτός τόπου διαμονής
• Ημέρες: 5νθημερο / 8ωρο (επιλογή ανάμεσα σε, Τρίτη έως Σάββατο, Τετάρτη έως Κυριακή)

Περιγραφή Θέσης:
Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνη για την αποτελεσματική υλοποίηση πλάνου προωθητικών ενεργειών της εταιρείας και την δημιουργία αναφορών σε σημείο λιανικής.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προσεγμένη εμφάνιση
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Ευελιξία και ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών και αποφάσεων
  • Άδεια οδήγησης απαραίτητη
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Κάτοχος υπολογιστή
  • Προϋπηρεσία σε προωθητικές ενέργειες ή πωλήσεις θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με ασφαλιστική κάλυψη, bonus βάσει απόδοσης
  • Αυτοκίνητο, Έξοδα κίνησης, Κινητό
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση, προοπτικές εξέλιξης