Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/08/2019

Υπάλληλοι Διαχείρισης Εισερχόμενων Κλήσεων (1399)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Atlas, εταιρεία που ανήκει στον Όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρείας 360 Connect, θυγατρικής εταιρείας του Ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

Οι κάτοχοι των θέσεων θα ασχολούνται με την τηλεφωνική υποστήριξη εταιρικών πελατών, την επίλυση παραπόνων σε πρώτο χρόνο και το χειρισμό διαφόρων αιτημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI

• Καλή χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας

• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας

Παροχές

• Πλήρες πακέτο αποδοχών με ασφαλιστική κάλυψη

• Μεταβλητές αποδοχές

• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

• Συνεχής εκπαίδευση