ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Υπάλληλος Γραφείου με γνώσεις λoγιστικής

Κατηγορία: Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup για λογαριασμό εμπορικής εταιρείας στα νότια προάστια, αναζητά υπάλληλο γραφείου με γνώσεις λογιστικής.

Αρμοδιότητες:

• Τήρηση λογιστικών φακέλων εισαγωγών – εξαγωγών.
• Χρηματοοικονομική παρακολούθηση υπολοίπων πελατών-προμηθευτών.
• Τιμολόγηση.
• Υποστήριξη εμπορικού τμήματος.

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος ΙΕΚ / ΤΕΙ/ ΑΕΙ.
• Απαραίτητη προϋπηρεσία 1-2 χρόνια σε αντίστοιχη θέση.
• Γνώση χειρισμού SoftOne ERP.
• Πολύ καλή γνώση Αγγλικών και κυρίως εμπορικής αλληλογραφίας.
• Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου.
• Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες.

Παροχές

• Σταθερές Μηνιαίες Αποδοχές.
• Πρόσληψη Αορίστου Χρόνου.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.