Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/2/2021

Στέλεχος τμήματος αγορών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΕΡΑΜΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Εταιρεία MADOUVALOS BROS S.A Εισαγωγική και Εμπορική Εταιρεία Τροφίμων, με έδρα στο Πέραμα, με πολυετή πετυχημένη δραστηριότητα στην Ελληνική αγορά, ζητά να προσλάβει Στέλεχος για το τμήμα αγορών.

Περιγραφή Θέσης:
  • Έχει την ευθύνη για την αναπλήρωση των αποθεμάτων.
  • Διενεργεί έρευνα αγοράς για υφιστάμενα και νέα είδη.
  • Προτείνει εναλλακτικούς προμηθευτές.
  • Παρακολουθεί τα αποθέματα σε σχέση με τη διάρκεια ζωής των προϊόντων.
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Επιθυμητού Υποψηφίου:
  • Απαραίτητη τουλάχιστον 3 ετή προϋπηρεσία, σε τμήμα αγορών ή ως F&B
  • Γνώση της αγοράς αλλά και των κατηγοριών τροφίμων (κατεψυγμένα κρέατα , ψαρικά , πουλερικά, τυποποιημένα κτλ..) είναι δυναμική προϋπόθεση
  • Υπευθυνότητα, Συνέπεια ,επαγγελματισμός και προσωπική οργάνωση
  • Ευχάριστη παρουσία και ενδιαφέρουσα προσωπικότητα
  • Προσωπικότητα με έμφαση στην ανάληψη πρωτοβουλίας
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση H/Y, εμπειρία σε χρήση ERP προγράμματος
  • Προτεραιότητα σε κατοίκους Δυτικής Αττικής και Πειραιά

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας