Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/5/2023

Βοηθός Χημικού Φινιρίσματος Δερμάτων – Βοτανικός Αττικής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Η Εταιρία:
Δυναμικά αναπτυσσόμενη εξαγωγική εταιρεία που δραστηριοποιείται στην επεξεργασία/φινίρισμα προϊόντων μόδας δέρματος ενδιαφέρεται για την άμεση πρόσληψη Βοηθό Χημικού για το τμήμα φινιρίσματος.

Περιγραφή θέσης :
Ο κάτοχός της θέσης υποστηρίζει την διαδικασία επεξεργασίας και παραγωγής δερμάτων και διασφαλίζει την προμήθεια των απαραίτητων υλικών και πόρων για την παραγωγή τους..

Βασικά καθήκοντα:
• Υποστηρίζει τον Υπεύθυνο Χημικό του τμήματος .
• Συμμετέχει στον Ποιοτικό Έλεγχο της παραγωγής.
• Διασφαλίζει την επάρκεια αποθεμάτων πρώτων υλών .
• Προγραμματίζει την τροφοδοσία της παραγωγής .
• Συνεργάζεται με τους χειριστές μηχανημάτων και τους υπεύθυνους Τμημάτων.
• Καταγράφει τα στατιστικά της παραγωγής.
• Αναζητά ευκαιρίες βελτίωσης της απόδοσης του τμήματος, προτείνει καινοτόμες μεθόδους ή αγορές (προμήθειες) .

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:
• Πτυχίο ΤΕΙ - ΑΕΙ
• Προϋπηρεσία ( θεωρείται επιπλέον προσόν)
• Γνώση χρήσης Η/Υ και ΜS OFFICE
• Άριστη γνώση Αγγλικής , η γνώση Ιταλικής θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
• Δυνατότητα εργασίας σε διαπολιτισμικό περιβάλλον και αποδοχή διαφορετικών πολιτισμικών χαρακτηριστικών
• Εργασία σε συνθήκες εργοστασίου.
• Ευχάριστη προσωπικότητα, με επαγγελματισμό, συνέπεια και διάθεση για εργασία

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
• Ανταγωνιστικές αποδοχές.
• Άριστο εργασιακό περιβάλλον.
• Δυνατότητα εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο e-mail bio.vasiliadis@gmail.com αναγράφοντας στο θέμα τον κωδικό θέσης Βοηθός Χημικού Φινιρίσματος Δερμάτων.
Υπεύθυνος επικοινωνίας : Δημητρακάκης Αντώνιος Τηλέφωνο : 2103460855