Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/1/2020

Αρχιτέκτονας εσωτερικών χώρων / Διακοσμητής / Τεχνολόγος Ξύλου

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Sanelco είναι μια οικογενειακή επιχείρηση με έδρα την Θεσσαλονίκη. Σκοπός της SANELCO είναι να προσφέρει στον Αρχιτέκτονα / Σχεδιαστή / Μελετητή καθώς και στον Βιοτέχνη / Ξυλουργό και κατ’ επέκταση στον τελικό χρήστη υλικά, υφές, χρώματα, τεχνικές που ανταποκρίνονται στις ανάγκες της εκάστοτε χρήσης και των απαιτήσεων του σύγχρονου design.

Επεκτείνοντας την δραστηριότητα μας στην περιοχή της Αθήνας αναζητούμε συνεργάτη με έδρα το showroom μας στη  Γλυφάδα Αττικής

Αρμοδιότητες
Παρουσίαση προϊόντων ξυλείας και διακοσμητικών επιφανειών σε διακοσμητές , αρχιτέκτονες και τεχνικά γραφεία. Ο εργαζόμενος θα έχει την ευκαιρία να γνωρίσει καταξιωμένους Αρχιτέκτονες , Διακοσμητές και Επιχειρηματίες . Να δημιουργήσει προσωπική σχέση μαζί τους και να παρουσιάζει καινοτόμα υλικά και decor για κάθε project.

Η θέση έχει έδρα το Showroom  (40 ώρες / εβδομάδα), αλλά θα εμπεριέχει και εξωτερικά ραντεβού όταν αυτό είναι απαραίτητο.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο στον τομέα της Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής ή Διακοσμητικής , θα προτιμηθεί με ειδίκευση στο έπιπλο ή στην εσωτερική διακόσμηση
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άδεια Οδήγησης και για τους άντρες εκτελεσμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ο υποψήφιος θα πρέπει να είναι κοινωνικός, επικοινωνιακός, οργανωτικός με όρεξη για εργασία
  • Άμεσα διαθέσιμος

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Ασφάλεια
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό
  • Συνεχής εκπαίδευση σε νέα υλικά και επιφάνειες
  • Άδειες Πάσχα / 15 Αύγουστο / Χριστούγεννα