Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/12/2019

Πωλητής / τρια Καταστήματος (Έδρα Θεσσαλονίκη)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εμπορικής εταιρείας γυναικείων ενδυμάτων, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Εξυπηρέτηση πελατών εντός καταστήματος
• Διαχείριση πωλήσεων και τήρηση του ταμείου
• Καθημερινή ανατροφοδότηση εμπορευμάτων
• Συντήρηση και επιστασία χώρου καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος/η Λυκείου/ ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ
• Δύο (2) έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
• Επιθυμητό πτυχίο σχολής μόδας (πατρονίστ/ μοντελίστ)
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας
• Οργανωτικότητα και υπευθυνότητα

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο κλίμα εργασίας