Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/01/2021

Personal Assistant (to the board of directors)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Αναζητούμε υποψήφια για διοικητική και γραμματειακή υποστήριξη στη Λάρισα. Η υποψήφια θα πρέπει να συνδυάζει θέληση και ευχάριστη αλλά επιβλητική παρουσία. Υπάρχει πολιτική για απομακρυσμένη εργασία, η οποία θα αφορά μέρος των καθηκόντων της εργαζομένης.

Κύρια καθήκοντα:

  • Οργάνωση και διαχείριση καθημερινής ατζέντας
  • Επικοινωνία με τρίτους (Emails και τηλέφωνα)
  • Σύνταξη προτάσεων, περιλήψεων και ανακοινώσεων (Αγγλική και Ελληνική)
  • Ανάπτυξη παρουσιάσεων (Αγγλική και Ελληνική)

Απαραίτητα Προσόντα

Η υποψήφια θα πρέπει να πληροί τα κάτωθι:

  • Δελτίο ανεργίας σε ισχύ (30 ημερών και άνω)
  • 22-29 ετών (λόγω ένταξης σε πρόγραμμα ΟΑΕΔ)
  • Πολύ καλή γνώσης Αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Πτυχιούχος Α.Ε.Ι.

Θα συνεκτιμηθούν (με σειρά προτεραιότητας):

  • Δεύτερη/τρίτη ξένη γλώσσα
  • Μεταπτυχιακό
  • Εμπειρία

Παροχές

  • Σταθερός μισθός
  • Εξοδολόγιο καυσίμων και κινητής τηλεφωνίας
  • Μπόνους απόδοσης
  • Πρόσβαση σε νέες τεχνολογίες
  • Άνεση ωραρίου
  • Ευχάριστο και ήρεμο περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και ενημέρωση με έξοδα της εταιρίας