Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/08/2019

Data Entry Assistant

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Tofarmakeiomou.gr με ηγετική παρουσία στην αγορά φαρμάκων & καλλυντικών με έδρα στην Αθήνα ζητά υποψήφιους/ες με διάθεση για εξέλιξη, να στελεχώσουν μια δυναμικά αναπτυσσόμενη ομάδα στον τομέα του Digital Marketing.

Η θέση αφορά πλήρη απασχόληση.

Περιγραφή θέσης εργασίας:

  • Data Entry σε Magento (προϊόντα, περιγραφές κλπ.)
  • Προώθηση περιεχομένου στα Social Media (Facebook, Instagram)
  • Επεξεργασία έτοιμων γραφιστικών στοιχείων μαζί με τον Designer

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Γνώση Η/Υ
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Εμπειρία με την πλατφόρμα του Magento (θα παρέχεται επιπλέον εκπαίδευση)
  • Βασικές γνώσεις στο Photoshop ή Illustrator είναι ένα επιπλέον + (θα παρέχεται επιπλέον εκπαίδευση)

Παροχές

Η εταιρεία Προσφέρει:
  • Πλήρη Απασχόληση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση