Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/2/2019

Χειριστής ανυψωτικού μηχανήματος (κλαρκ) στον Ασπρόπυργο

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Διαθέτεις εμπειρία ως Χειριστής ανυψωτικού μηχανήματος  (κλαρκ) και θα ήθελες να εργαστείς σε πολυεθνικό περιβάλλον στον χώρο των Logistics στον Ασπρόπυργο; Είσαι νέος, εργατικός με εμπειρία στη συλλογή και φόρτωση προϊόντων; Θα ήθελες να ανήκεις στο ανθρώπινο δυναμικό μιας ηγέτιδας πολυεθνικής εταιρίας στην Ελλάδα; Αν η απάντηση είναι ‘ναι’, τότε, ίσως, η θέση του Χειριστή ανυψωτικού μηχανήματος  (κλαρκ) είναι η κατάλληλη για σένα!

Ως Χειριστής ανυψωτικού μηχανήματος  (κλαρκ) οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:

  • Χειρισμός ανυψωτικού μηχανήματος
  • Φορτοεκφόρτωση προϊόντων
  • Βοηθητικές εργασίες εντός της αποθήκης
  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας της Αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του Χειριστή ανυψωτικού μηχανήματος  (κλαρκ), χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • Γνώση και επιθυμητή άδεια χειρισμού ανυψωτικού μηχανήματος
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο Λυκείου, Ι.Ε.Κ. ή Τ.Ε.Ι.
  • Βασικές Γνώσεις Η/Υ
  • Εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε περιβάλλον αποθήκης

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει τα ακόλουθα στον Χειριστή ανυψωτικού μηχανήματος  (κλαρκ):

  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον σε πολυεθνική εταιρεία
  • Εκπαίδευση