Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/4/2021

Υπάλληλος Διακίνησης - Υποστήριξης Πωλήσεων

Υγεία

Πόλη ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία ΑΡΤΙΟΝ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΑ, που ειδικεύεται στην εισαγωγή και εμπορία Ορθοπεδικών και Χειρουργικών προϊόντων, ζητεί να προσλάβει υπάλληλο ως διακινητή για την υποστήριξη του τμήματος πωλήσεων.

Περιγραφή θέσης

Ο υπάλληλος διακίνησης και υποστήριξης πωλήσεων θα είναι υπεύθυνος για την άμεση μεταφορά και παράδοση υλικών και εργαλείων στα διάφορα νοσοκομεία – κλινικές για την χρήση τους σε χειρουργικές επεμβάσεις και γενικότερα για τη διακίνηση των προϊόντων της εταιρείας καθώς και την αντικατάσταση των υλικών όπου αυτό απαιτείται, σε συνεργασία με τους πωλητές και τον υπεύθυνο αποθήκης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ικανότητα επικοινωνίας
  • Επαγγελματισμός, Σοβαρότητα και Υπευθυνότητα
  • Θετική διάθεση εργασίας και εκμάθησης
  • Άδεια Οδήγησης Αυτοκινήτου
  • Γνώση Αγγλικών
  • Γνώση χρήσης υπολογιστών
Προαιρετικά Προσόντα
• Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ με κατεύθυνση υγείας ή παραϊατρικής ειδικότητας (νοσηλευτική, φυσικοθεραπεία, ιατρικών μηχανημάτων κ.λ.π.)
• Εμπειρία στον ιατρικό χώρο
• Ανάλογη προϋπηρεσία σε υποστήριξη πωλήσεων σε εταιρεία του ιατρικού χώρου

Παροχές

  • Δυνατότητα ανάπτυξης και εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση σε ένα πολύ εξειδικευμένο αντικείμενο
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας και προσωπικής ανάπτυξης
  • Αυτοκίνητο και κινητό