Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/5/2023

Pickers/Αποθηκάριοι

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία INGROUP αναζητεί για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλη εταιρεία στο χώρο χονδρεμπορίου τροφίμων στην Ελλάδα

Υπάλληλο Picker/Αποθηκάριος

Περιοχή: Εμπορικό πάρκο Ιωαννίνων

Περιγραφή θέσης: Οι νέοι συνεργάτες θα υποστηρίζουν τις λειτουργίες του καταστήματος και της αποθήκης κάνοντας το picking & το σκανάρισμα των προϊόντων, βοηθώντας σε παραλαβές, φόρτωση-εκφόρτωση και στην προετοιμασία των παραγγελιών.

Απαραίτητα Προσόντα

Απόφοιτοι Λυκείου
Εργασιακή εμπειρία 1-2 έτη ως Υπάλληλος Picking/Αποθηκάριος
Άτομο με ομαδικό πνεύμα, συνέπεια και οργανωτικότητα
Προσανατολισμένος στην Εξυπηρέτηση του Πελάτη
Δυνατότητα απασχόλησης σε κυλιόμενες βάρδιες (06:00-14:00 & 14:00-22:00)

Παροχές

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον σε μια συνεχής αναπτυσσομένη Ελληνική εταιρεία
Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξη

Για περισσότερες πληροφορίες 210 82 10 555