Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/05/2023

Πωλητής/-τρια Καταστήματος Τεχνολογίας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Έχεις πάθος για την τεχνολογία, είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσει η εξυπηρέτηση πελατών; Θέλεις να εργαστείς σε μια δυναμική εταιρεία με διαρκή εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης; Στείλε μας το βιογραφικό σου!

Η INGROUP, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης εταιρείας αλυσίδας καταστημάτων τεχνολογίας:

Περιοχή: Ζάκυνθος- Γαϊτάνι

Κύριες αρμοδιότητες θέσης:
• Υποδοχή πελατών και άριστη εξυπηρέτηση σύμφωνα με τις ανάγκες τους
• Παρουσίαση και πώληση προϊόντων και υπηρεσιών, σύμφωνα με τις τρέχουσες εμπορικές πολιτικές της εταιρείας
• Διατήρηση σωστής εικόνας του χώρου προβολής των προϊόντων
• Παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών εξυπηρέτησης πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος Λυκείου/ ΙΕΚ
• Εργασιακή εμπειρία 1- 2 χρόνια ως πωλητής λιανικής
• Άριστη γνώση αγγλικών και Η/Υ
• Πάθος για την τεχνολογία
• Επικέντρωση στην εξυπηρέτηση του πελάτη
• Συνέπεια, οργάνωση και ομαδικό πνεύμα
• Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες καταστημάτων

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Μόνιμη συνεργασία
• Συνεχή εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες
• Δράσεις well being

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 21082 10555