Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/10/2017

Account and Marketing Manager

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία ανάπτυξης software στη Θεσσαλονίκη αναζητεί άτομο για τη θέση Account and Marketing Manager.

Αρμοδιότητες
• Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου
• Ανάπτυξη νέου πελατολογίου
• Ανάλυση αγοράς και παρακολούθηση του ανταγωνισμού
• Σχεδιασμός προσέγγισης νέων αγορών
• Ανάπτυξη της marketing στρατηγικής της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης (ΑΕΙ-ΑΤΕΙ) σχετικό με το αντικείμενο της θέσης
• Μεταπτυχιακό τίτλο (επιθυμητός)
• Άριστη Γνώση Αγγλικής γλώσσας (γραπτή & προφορική επικοινωνία)
• Εξαιρετική ικανότητα προγραμματισμού, οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
• Ικανότητα επίτευξης στόχων σε συνθήκες πίεσης
• Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
• Συνεργατικό και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

• Σταθερός μισθός με ασφάλιση
• Bonus αποδοτικότητας
• Ευκαιρίες συνεχούς εκπαίδευσης και ανάπτυξης
• Άριστες προοπτικές εξέλιξης όσο αναπτύσσεται η εταιρεία