Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/09/2021

Εξυπηρέτηση πελατών - Τμήμα Πωλήσεων σε μεσιτική εταιρεία

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΡΚΥΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Υπάλληλος γραφείου από την εταιρεία Grekodom Development, στο υποκατάστημα της εταιρείας, στην Κέρκυρα.

Η εταιρεία μας δραστηριοποιείται τα τελευταία 15 χρόνια στο χώρο του Real Estate στην Ελλάδα και την Κύπρο, διαθέτοντας γραφεία στην Ελλάδα και το εξωτερικό.

Αρμοδιότητες:
  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Εξυπηρέτηση πελατών (καθημερινή προφορική και γραπτή επικοινωνία)
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό επίπεδο
  • Άριστη γνώση χειρισμού προγραμμάτων MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή η γνώση της Ρωσικής γλώσσας

Παροχές

  • Μηνιαίες πάγιες αποδοχές
  • Bonus επί των πωλήσεων
  • Πλήρης πρόσβαση στο μεγάλο portfolio της εταιρείας
  • Πλήρης κάλυψη ασφαλιστικών εισφορών
  • Συνεχής επαγγελματική εκπαίδευση
  • Δυνατότητα περαιτέρω εξέλιξης στον διαρκώς αναπτυσσόμενο κλάδο του Real Estate