Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/10/2021

1 Α’ ή Β' Μάγειρας για Εστιατόριο με Μεσογειακή κουζίνα στο Μόναχο Γερμανίας

Εστίαση

Πόλη Γερμανία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Κύριες αρμοδιότητες για τον Α’ Μάγειρα:
- Στενή συνεργασία με τον υπεύθυνο Κουζίνας σε όλα τα θέματα που υποστηρίζουν την προετοιμασία και την λειτουργία του εστιατορίου.
-Εξασφάλιση της καθαριότητας και την τακτοποίηση των τροφίμων και εργαλείων καθημερινώς
-Σχεδιασμός καινούριου μενού μαζί με τον υπεύθυνο Κουζίνας και την διοίκηση

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα προσόντα:
Ο υποψήφιος για την κουζίνα απαιτείται να έχει καλή εμπειρία στο ψάρι.

Παροχές

Παροχές:
- Μισθός για τον Α' Μάγειρα εως 2500-3000 Ε καθαρά ή εως 2000Ε καθαρά για τον Β' Μάγειρα
- Μπόνους ανάπτυξης
-Διαμονή σε μονό δωμάτιο με ενοίκιο αναλόγως διαθεσιμότητας
-Διατροφή, συμβόλαιο, ασφάλεια

-Δυνατότητα εργασίας και σε περίπτωση lock down