Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/05/2022

Χειριστής Γραμμής Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΜΑΝΔΡΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίο πολυεθνικό όμιλο παρασκευής φαρμακευτικών αγαθών και καταναλωτικών προϊόντων, δυναμικούς υποψήφιους που θα υποστηρίξουν την παραγωγική διαδικασία στις εγκαταστάσεις της εταιρείας στην Μάνδρα Αττικής.

Ημέρες Απασχόλησης: 5νθήμερη Εργασία, Δευτέρα έως Παρασκευή
Ωράριο Απασχόλησης: 8ωρη απασχόληση με κυλιόμενο πρόγραμμα, 06:00-14:00, 14:00-22:00 και 22:00-06:00

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
• Χειρισμός, επίβλεψη, αλλαγές και ρύθμιση των μηχανών παραγωγής
• Βελτιστοποίηση της παραγωγικής διαδικασίας μέσα από διαρκείς βελτιώσεις της απόδοσης των μηχανών παραγωγής
• Διατήρηση των διαδικασιών ασφάλειας και ποιότητας του εργοστασίου
• Υποστήριξη και επίλυση τεχνικών προβλημάτων
• Εισαγωγή νέων προϊόντων σύμφωνα με το πλάνο που έχει τεθεί από την εταιρεία

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
• Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ με ειδικότητα ηλεκτρολόγου/μηχανολόγου μηχανικού
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε βιομηχανική μονάδα
• Επιθυμητή γνώση αγγλικών
• Κάτοχος Ι.Χ
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
• Ταχύτητα, αντίληψη και οξυδέρκεια
• Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
• Ομαδικότητα και συνεργασία
• Άριστες ικανότητες διαχείρισης κρίσεων και επίτευξης στόχων

Παροχές

Απολαβές / Παροχές:
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογα με την προϋπηρεσία
• Επίδομα βραδινής και ανθυγιεινής εργασίας, παροχές σίτισης κτλ.
• 6μηνη σύμβαση εργασίας με προοπτική ανανέωσης
• Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα πολυεθνικό περιβάλλον