Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/5/2021

Διαχείριση Εταιρικής Ιστοσελίδας - B2B Customer Service

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Μεγάλη Εισαγωγική Εμπορική Ανώνυμη Εταιρεία αναζητά υποψήφιο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης:
  • Άριστη εξυπηρέτηση πελατών μέσω e-mail, τηλεφώνου και εταιρικής ιστοσελίδας
  • Προετοιμασία και αποστολή προσφορών (χρήση Word/Excel)
  • Διαχείριση και επίλυση προβλημάτων πελατών
  • Λήψη και καταχώρηση παραγγελιών και νέων προϊόντων σε ERP
  • Φωτογράφιση νέων προϊόντων και ενημέρωση εταιρικής ιστοσελίδας
  • Έλεγχος αποθεμάτων και ενημέρωση ιστοσελίδας
  • Διαχείριση λογαριασμών social media της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office (Word/Excel κτλ.) και Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Εργατικότητα, ταχύτητα και συνέπεια στη διεκπεραίωση στόχων κάτω από πίεση, οργανωτικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Γνώση λογισμικού διαχείρισης ιστοσελίδων θα εκτιμηθεί
  • Γνώση χειρισμού photoshop θα εκτιμηθεί
  • Καλή γνώση χειρισμού social media

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης