Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/9/2017

Merchandisers (Προϊόντα Τεχνολογίας) (Κωδ. θέσης: S-722/ 72322)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εμπορικής εταιρίας στον κλάδο της τεχνολογίας, αναζητά τρία (3) άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

·      Έλεγχος ελλείψεων προϊόντων και λήψη παραγγελιών

·      Τοποθέτηση προϊόντων σύμφωνα με τις εταιρικές συμφωνίες

·      Ανανέωση προβολής προϊόντων σε υπάρχοντα καταστήματα

·      Έλεγχος σωστής παράδοσης προϊόντων

·      Έλεγχος αποθεμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

·      Απόφοιτοι ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ

·      Εμπειρία σε κλάδο IT/ Τηλεπικοινωνίες ως merchandiser / πωλητής λιανικής

·      Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

·      Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και των εφαρμογών του MS-Office

·      Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες

·      Δυνατότητα ταξιδιών

·      Διαπραγματευτικές δεξιότητες

·      Διάθεση για εργασία, συνέπεια, υπευθυνότητα

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας