Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/02/2021

Στέλεχος ανάπτυξης δικτύου μεταπωλητών nrg

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Το energeia.shop είναι Master Dealer της nrg (μέλος του Ομίλου Motor Oil), διαθέτοντας πανελλαδικά παρουσία μέσω δικτύου εξουσιοδοτημένων αντιπροσώπων και διαδικτυακά μέσω των ιστοσελίδων energeia.shop, revma.online και fysiko-aerio.online.

Στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής μας, αναζητούμε έναν εξωτερικό συνεργάτη, ως Στέλεχος Ανάπτυξης Δικτύου Εξουσιοδοτημένων Μεταπωλητών, που θα αναλάβει άμεσα τη διεύρυνση του δικτύου συνεργατών πανελλαδικά, προωθώντας τα προγράμματα της nrg για ρεύμα και φυσικό αέριο.

Το Στέλεχος Ανάπτυξης Δικτύου θα έχει τα εξής βασικά καθήκοντα κι αρμοδιότητες:

  • Αναζήτηση, διαπραγμάτευση και ένταξη μεταπωλητών στο δίκτυο συνεργατών του energeia.shop και της nrg

Βιογραφικά στο jobs@energeia.shop με πρόσφατη φωτογραφία, αναφέροντας τον κωδικό θέσης Ε-03

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες,
  • Αντίληψη βασικών εννοιών marketing, εμπειρίας πελάτη
  • Καλή γνώση MS-Office
  • Αγγλικά
  • Εμπειρία στην ανάπτυξη δικτύου
  • Με δικό του μέσο μετακίνησης
  • Μπλοκ παροχής υπηρεσιών επιθυμητό

Παροχές

  • Σταθερή προμήθεια βάσει σύναψης συμφωνιών και παραγωγής μεταπωλητών
  • Bonus επίτευξης στόχου
  • Εταιρικές Επαγγελματικές κάρτες Επίσημου Συνεργάτη
  • Προωθητικό υλικό
  • Συμμετοχή σε εκπαιδεύσεις, εκδηλώσεις, υποστήριξη back office καθημερινά 09:00-19:00
  • Προοπτικές μετεξέλιξης της συνεργατικής σχέσης