Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/11/2022

Υπάλληλος Γραφείου- Εξυπηρέτηση Πελάτων Eshop

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία BASE FASHION, με έδρα τη Θεσσαλονίκη, και 30 χρόνια εμπειρία στο χώρο της ένδυσης, αναζητά άτομο για να στελεχώσει το e-shop της στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  1. Εξυπηρέτηση πελατών μέσω Social Media, Τηλεφώνου & Email.
  2. Καταχώρηση νέων προϊόντων
  3. Παραγγελιοληψία μέσω Τηλεφώνου & Social Media.
  4. Διαχείριση / Διεκπεραίωση παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  1. Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση (Eshop/ Τηλεφωνικό κέντρο / Κατάστημα Λιανικής)
  2. Επιθυμητή η καλή γνώση διαχείρισης Social Media
  3. Άνεση στον προφορικό & γραπτό λόγο
  4. Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες & συνεργατικό πνεύμα
  5. Εμπειρία στις πωλήσεις θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και ασφαλιστική κάλυψη
  • Μηνιαίο Bonus βάσει επίτευξης στόχου
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας

Γνώσεις και εμπειρία στο χώρο της ένδυσης θα εκτιμηθούν