Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/04/2019

Πωλήτρια για κατάστημα ρούχων PINK WOMAN

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Στην Pink Woman αναζητούμε πωλήτρια για τo κατάστημά μας στην πόλη του Αγ. Νικολάου Κρήτης.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας

• Άψογη εξυπηρέτηση Πελατών με στόχο την αύξηση των πωλήσεων και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με τους πελάτες.
• Αναπλήρωση, τακτοποίηση και σωστή παρουσίαση των εμπορευμάτων.
• Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωση αποθήκης.
• Εργασία στο ταμείο.
• Εφαρμογή εταιρικών πολιτικών.
• Συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος.

Απαραίτητα Προσόντα

• Επικοινωνιακή και ευχάριστη παρουσία.
• Επαγγελματική συμπεριφορά με ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
• Οργανωτική και αποτελεσματική.
• Προϋπηρεσία στο χώρο της λιανικής πώλησης. Προϋπηρεσία στον τομέα ένδυσης, υπόδησης & αξεσουάρ θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
• Χειρισμός Η/Υ (Ms Office) και γνώση της αγγλικής γλώσσας.

Παροχές

  • Μισθός και ασφάλιση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ωράριο απασχόλησης καταστημάτων