Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Υπεύθυνος ποιοτικού ελέγχου

Κατηγορία: Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Περιοχή: ΚΟΡΩΠΙ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Για λογαριασμό πελάτη μας, κλωστοϋφαντουργική εταιρεία με έδρα το Κορωπί αναζητάμε:

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ

Αρμοδιότητες

  • Ρύθμιση και επίβλεψη λειτουργίας της μηχανής
  • Ποιοτικός έλεγχος του παραγόμενου προϊόντος
  • Καθοδήγηση και παρακίνηση του βοηθητικού προσωπικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΙΕΚ Ηλεκτρολογίας, Μηχανολογίας ή Αυτοματισμού
  • Προϋπηρεσία επιθυμητή σε αντίστοιχη θέση σε χώρο παραγωγής
  • Καλή γνώση των εφαρμογών MS Office
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Μεταφορικό μέσο
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, συνέπεια, επαγγελματισμός και διάθεση για εργασία

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης απασχόληση