ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΑΒΑΛΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΘΑΣΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Κοπέλα για εξυπηρέτηση πελατών (website)

Κατηγορία: Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: 25ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται υποψήφια κοπέλα για τη θέση Εξυπηρέτησης Πελατών & Επίλυσης Προβλημάτων από εταιρεία παροχής online υπηρεσιών στις γλώσσες Αγγλικά - Ελληνικά, περιοχή Μαρτίου.

Θέση εργασίας (προσωρινά) μερικής απασχόλησης μέχρι την ολοκλήρωση της εκπαίδευσης στη διαχείριση της πλατφόρμας και την εξυπηρέτηση πελατών. Έπειτα παροχή full time συνεργασίας με δυνατότητα εργασίας και από το σπίτι.

Αρμοδιότητες:

  • Eξυπηρέτηση πελατών μέσω email, τηλεφώνου και chat
  • Διαχείριση λειτουργιών πλατφόρμας και ηλεκτρονικών πληρωμών
  • Διαχείριση υποθέσεων σε τμήμα επίλυσης προβλημάτων

* Η υποψήφια θα εργαστεί ως part-time τους πρώτους 3-4 μήνες για τη βασική εκπαίδευση στην εξυπηρέτηση πελατών και όλες τις γραμματειακές αρμοδιότητες που αφορούν την ιστοσελίδα. Έπειτα παρέχεται η δυνατότητα full-time απασχόλησης & bonus. Εργασία σε πενθήμερη βάση (συμπεριλαμβανομένων 2 Σαββάτων το μήνα υποχρεωτικά).

ΟΧΙ ΑΣΚΟΠΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ, ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΕΛΕΓΞΤΕ ΤΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΑΣ!

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητες βασικές γνώσεις office και εμπειρία στη χρήση υπολογιστή.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες με προϋπηρεσία.
  • Άπταιστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Απαραίτητη κατοχή πτυχίου.
  • Φιλοδοξίες για συνεχή ανάπτυξη.
  • Όρεξη για μάθηση.
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στην επίλυση προβλημάτων.

Παροχές

  • Βασικός μισθός 350€ για τετράωρη απασχόληση.
  • Πενθήμερο (συμπεριλαμβανομένων 2 Σαββάτων το μήνα υποχρεωτικά).
  • Με την ολοκλήρωση της εκπαίδευσης δίνεται η δυνατότητα full-time απασχόλησης με ικανοποιητικά bonus.
  • Ευχάριστο ομαδικό περιβάλλον εργασίας & και δυνατότητα εργασίας από το σπίτι.
  • Καινούριο Laptop.
  • Εκπαίδευση στη χρήση νέων εφαρμογών.
  • Προοπτική εξέλιξης.