Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
8/4/2024

Receptionist / Υπάλληλος Υποδοχής

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

    Στην ALTERLIFE, αποστολή μας είναι να ενσωματώσουμε στην καθημερινότητα των συμπολιτών μας την σωματική άσκηση και τα ευεργετικά της οφέλη, μεγιστοποιώντας έτσι το ποσοστό όσων ασχολούνται συνειδητά με οποιαδήποτε μορφή γυμναστικής!!!

    Έχουμε περισσότερα από 100.000 ενεργά μέλη στα στα 81 γυμναστήρια μας, κάτι που μας καθιστά το μεγαλύτερο όμιλο Fitness σε Ελλάδα και Κύπρο . Το όραμα μας γίνεται πράξη μέσω της ομάδας μας, για τους οποίους προσπαθούμε να καλλιεργήσουμε μια κουλτούρα συνεχούς ανάπτυξης, προσωπικής και επαγγελματικής ισορροπίας.

    Διαμορφώνουμε το μέλλον του Fitness και θέλουμε εσένα να είσαι μέρος αυτού του ταξιδιού.

    Αυτήν τη στιγμή, αναζητούμε υποψήφιους/ες για την θέση της Γραμματειακής Υποστήριξης για τα καταστήματα μας.

    *Εβδομαδιαίο πενθήμερο κυλιόμενο ωράριο

    Καθήκοντα:

    • Καλωσόρισμα και υποδοχή των μελών μας στου χώρους μας
    • Αποτελεσματική διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων, emails διασφαλίζοντας την ομαλή και γρήγορη εξυπηρέτηση των μελών
    • Διεκπεραίωση οικονομικών συναλλαγών
    • Τήρηση Αρχείων
    • Διαχείρηση και έλεγχος ταμείου
    • Ενημέρωση υποψηφίων μελών σχετικά με τις υπηρεσίας σας - ξενάγηση στον χώρο

    Απαραίτητα Προσόντα

    • Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
    • Προαιρετική προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε συναφές αντικείμενο
    • Επικοινωνιακές δεξιότητες
    • Άριστη γνώση αγγλικών
    • Άριστη γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MS office
    • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

    Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

    Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.