Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/1/2022

Σύμβουλοι Πωλήσεων καταστημάτων Vodafone

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΟΡΔΕΛΙΟ, ΝΕΑΠΟΛΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητούνται Πωλητές / Πωλήτριες εντός καταστημάτων αλυσίδας κινητής τηλεφωνίας στις περιοχές Κορδελιό και Νεάπολη.

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση συνδρομητών Vodafone
  • Διερεύνηση αναγκών των πελατών του καταστήματος
  • Επικοινωνία προσωποποιημένων προτάσεων υπηρεσιών / σταθερής / κινητής τηλεφωνίας Vodafone
  • Πωλήσεις συσκευών κινητών-σταθερών-αξεσουάρ-smart home λύσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ενασχόληση / πάθος για Νέες Τεχνολογίες / Υπηρεσίες
  • Ευχέρεια λόγου - Επικοινωνία
  • Εξοικείωση με πωλήσεις
  • Όρεξη και χρόνος για προσωπική εργασιακή εξέλιξη
  • Προϋπηρεσία σε εργασία πωλήσεων με στόχους επιθυμητή, οχι απαραίτητη
  • Επιθυμητός τόπος διαμονής κοντά στο σημείο εργασίας

Παροχές

  • Σταθερός μισθός
  • Ασφάλιση και εσωτερική εκπαίδευση καθώς και bonus με την επίτευξη προσωπικών στόχων
  • Προσαρμογή στις νέες απαιτήσεις εργασίας από έμπειρη ομάδα πωλήσεων και εκπαίδευση από στελέχη της Vodafone