Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/4/2019

Σχεδιαστής-στρια / Πωλητής-τρια για το τμήμα κουζίνας

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία ξενοδοχειακού εξοπλισμού, πλακιδίων & ειδών υγιεινής, με έδρα στη Σίνδο Θεσσαλονίκης, επιθυμεί να προσλάβει Σχεδιαστή-στρια / Πωλητή-τρια για το Τμήμα Κουζίνας.

Ενδεικτικές αρμοδιότητες

  • Πωλήσεις σχετικές με το τμήμα κουζίνας
  • Μελέτη ειδικών κατασκευών για το τμήμα κουζίνας
  • Έρευνα αγοράς για επιλογή υλικών
  • Κατάρτιση προϋπολογισμού για το κάθε έργο & διαχείριση αυτού
  • Συνεννοήσεις με συνεργεία, τεχνικούς, προμηθευτές κ.λ.π
  • Μετρήσεις - αποτύπωση χώρων προς κατασκευή ή ανακαίνιση
  • Επίβλεψη της τοποθέτησης των κατασκευών στους χώρους, διαχείριση & επίβλεψη όλων των συνεργείων
  • Σύνταξη αρχιτεκτονικών & διακοσμητικών σχεδίων, καθώς & εκτέλεση αυτών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο γνωστικού αντικειμένου ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων για το σχεδιασμό κουζινών
  • Δίπλωμα Ι.Χ.
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, προσαρμοστικότητα, αποτελεσματικότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Ευχάριστη & δυναμική προσωπικότητα με ικανότητα ταυτόχρονης διαχείρισης διαφορετικών έργων, συνεργείων & συνεργατών
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας & περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε μια δυναμική & αναπτυσσόμενη εταιρία
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.