Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/3/2023

Υπάλληλος διαχείρισης παραγγελιών - καταχωρήσεων - τιμολόγησης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Το Jobfind.gr, για λογαριασμό πελάτη του, εμπορική και τεχνική επιχείρηση παροχής υπηρεσιών κλιματισμού, με B2B και B2C πελατολόγιο, αναζητά Υπάλληλο διαχείρισης παραγγελιών - καταχωρήσεων - τιμολόγησης.

Περιοχή εργασίας: Παλαιό Φάληρο

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης, Δευτέρα - Παρασκευή.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Παραγγελιοληψία από πελάτες και παραγγελιοδοσία σε προμηθευτές
  • Σύνταξη και αποστολή προσφορών μέσω του SoftOne ERP
  • Καταχώρηση παραστατικών και έκδοση τιμολογίων σε Softone ERP
  • 'Eλεγχος πληρωμών, εισπράξεων και υπολοίπων
  • Διαχείριση της ηλεκτρονικής αλληλογραφίας και του τηλεφωνικού κέντρου της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο σχετικό με τον κλάδο των Οικονομικών - Λογιστικής
  • Άριστη γνώση του προγράμματος SoftOne ERP
  • Άριστη γνώση MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Kαλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας, προφορικά και γραπτά
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια και ικανότητα στη διαχείριση χρόνου και την ιεράρχηση προτεραιοτήτων
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα και διάθεση συνεργασίας

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προσόντων
  • Δυνατότητες εξέλιξης