Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/5/2021

Junior Secretary

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Είσαι έτοιμος/η να εξελίξεις την καριέρα σου ως Junior Secretary σε μία ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία, μέλος πολυεθνικού ομίλου, στον κλάδο του τροφίμου;

Είσαι δυναμικός/ή με άριστες οργανωτικές δεξιότητες έχοντας εμπειρία ως Junior Secretary σε οργανωμένο περιβάλλον εργασίας;

Σε ενδιαφέρει να εξελιχθείς και να εμπλακείς σε αντικείμενα όπως το μάρκετινγκ και το ανθρώπινο δυναμικό;

Αν έχεις άριστη γνώση αγγλικών τότε θέλουμε να σε γνωρίσουμε!

Διεκδίκησε την ευκαιρία να εργαστείς σε μία πολυδιάστατη θέση εργασίας ως Junior Secretary. Περιμένουμε την αίτησή σου τώρα!

Ο/Η υπάλληλος στη θέση Junior Secretary θα έχει τις παρακάτω αρμοδιότητες:
  • Παροχή γραμματειακής υποστήριξης στα μέλη της διοίκησης
  • Υποστήριξη καθημερινών λειτουργιών των τμημάτων μάρκετινγκ ή/και του ανθρώπινου δυναμικού
  • Καθημερινή γραπτή και προφορική επικοινωνία με πελάτες και συνεργάτες και συντονισμός ραντεβού
  • Συνεργασία με εξωτερικούς συνεργάτες σε θέματα διαφήμισης, επικοινωνίας, στελέχωσης και αξιολόγησης προσωπικού
  • Εφαρμογή νέων διαδικασιών και οδηγιών της μητρικής εταιρείας
  • Παρακολούθηση, οργάνωση και βελτιστοποίηση διαδικασιών
  • Διατήρηση της άριστης εικόνας του γραφείου και ομαλής ροής των εργασών
  • Διαχείριση ευαίσθητων και απόρρητων δεδομένων με εχεμύθεια, διακριτικότητα και διπλωματία

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α για τη θέση Junior Secretary θα πρέπει να διαθέτει:
  • Πτυχίο Διοίκησης Επιχερήσεων, Οικονομικών, Μάρκετινγκ ή HR ή αντίστοιχου αντικειμένου
  • Προυπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος σε οργανωμένο περιβάλλον σαν υπάλληλος γραφείου
  • Εμπειρία σε τμήμα μάρκετινγκ ή ανθρώπινου δυναμικού θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Οργανωτικότητα, ανάληψη πρωτοβουλίων και διάθεση για εξέλιξη
  • Άριστες δεξιότητες διαχείρισης χρόνου και εργασίας υπό πίεση
  • Αμεσότητα, συνέπεια και εχεμύθεια

Παροχές

Η εταιρεία για τη θέση Junior Secretary προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
Αν η θέση Junior Secretary σου ταιριάζει, τότε περιμένουμε την αίτησή σου!

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να καλέσεις στο 2310414732 ή στο 6940781825 και να ζητήσεις την Elena Vasileiou.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.