Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/07/2022

ΥΠΑΛΗΛΟΙ ΛΙΝΟΘΗΚΗΣ (LAUNDRY ATTENDANT)

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη Γαλλία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Are you ready for a life-changing experience?

Ο διεθνής ξενοδοχειακός όμιλος Club Med, ο οποίος διαθέτει 70 all-inclusive luxury resorts, στις πιο όμορφες τοποθεσίες στον κόσμο αναζητά για τα ξενοδοχεία του στην Γαλλία :

ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ  ΛΙΝΟΘΗΚΗΣ (

Περιγραφή θέσης:

-Καθαρισμός , σιδέρωμα, συντήρηση του ιματισμού (σεντόνια, πετσέτες κλπ.) και έλεγχος καθαριότητας του τμήματος λινοθήκης
-Διατηρείτε σε καλή κατάσταση τον ιματισμό του ξενοδοχείου και τον διανείμετε στα δωμάτια.
-Προσφέρετε υψηλή ποιότητα των υπηρεσιών, ακολουθείτε τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας του Club Med

Εάν :
-Έχετε προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον ξενοδοχειακό τομέα
-Μιλάτε Αγγλικά ή Γαλλικά σε επίπεδο επικοινωνίας.

Στο Club Med :
-Θα αξιοποιήσετε τις γνώσεις σας και θα εκπαιδευτείτε στις τεχνικές και τα προϊόντα που χρησιμοποιούμε.
-Θα εργασθείτε μέσα σε ένα πολυπολιτισμικό περιβάλλον με μοναδική ατμόσφαιρα.
-Θα συνεργασθείτε με υπέροχους ανθρώπους και θα εξελιχθείτε σε προσωπικό και επαγγελματικό επίπεδο.

Η εταιρεία παρέχει :

  • Μισθό και ασφάλιση
  • Διαμονή, διατροφή, στολή
  • Έξοδα ταξιδιού
  • Προοπτική εξέλιξης
  • Προοπτική εργασίας την καλοκαιρινή και την χειμερινή σαιζόν

Δείτε τα Resorts μας στις Γαλλικές Άλπεις: https://www.clubmed.co.uk/d/the-alps

* H εταιρεία ενημερώνει τηλεφωνικά μόνο τους υποψήφιους των οποίων τα προσόντα ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.