Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/03/2021

Τεχνικός Συστημάτων Ασφαλείας και Πυρασφάλειας

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η IFSAS A.E., μία από τις κορυφαίες εταιρείες εξελιγμένων Συστημάτων Ασφάλειας & Πυρασφάλειας στην Ελλάδα ζητά να προσλάβει για το υποκατάστημα της στη Θεσσαλονίκη: Τεχνικό Συστημάτων Ασφάλειας & Πυρασφάλειας .

Περιγραφή Θέσης
 Η θέση αναφέρεται στον Διευθυντή Υποκαταστήματος Βορείου Ελλάδος και το αντικείμενο της εργασίας περιλαμβάνει την εγκατάσταση, προγραμματισμό και συντήρηση αυτόνομων ή ενοποιημένων ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας και πυρασφάλειας σε πελάτες και επιχειρήσεις κάθε μεγέθους.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Πραγματοποιεί εγκαταστάσεις και προγραμματισμούς αυτόνομων ή ενοποιημένων ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας
  • Πραγματοποιεί συντηρήσεις αυτόνομων ή ενοποιημένων ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε θέση τεχνικού στον κλάδο συστημάτων ασφαλείας & πυρασφαλείας ή σε κλάδο Δικτυών TCP / IP
  • Απόφοιτος ΙΕΚ ή TEI , κατά προτίμηση Τεχνολογικής κατεύθυνσης με γνώσεις Ηλεκτρονικής
  • Επιθυμητή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χειρισμού εφαρμογών Η/Υ ( Λειτουργικό Σύστημα, Εφαρμογές, Hardware)
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου
  • Θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα οι γνώσεις Δικτυών TCP/IP

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο