Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/04/2021

Προσωπικό Ασφάλειας Αερομεταφορών – Screeners

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΣΚΙΑΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο όμιλος «Brink’s Hellas», η μεγαλύτερη εταιρεία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση παγκοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.

Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος Ασφαλείας επικοινώνησε μαζί μας!

Αυτή την περίοδο προσλαμβάνουμε ΑΜΕΣΑ
για το αεροδρόμιο της Σκιάθου

Τα βασικά σου καθήκοντα περιλαμβάνουν :

  • Τον έλεγχο των αποσκευών και χειραποσκευών μέσω μηχανημάτων X-Ray
  • Τον έλεγχο πρόσβασης (access control)
  • Τη φύλαξη των εγκαταστάσεων του Αερολιμένα
  • Την εξυπηρέτηση των επιβατών
  • Την ασφαλή εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

Tα προσόντα σου:
  • Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Δυνατότητα για πλήρη απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Γνώση Αγγλικών (δεν απαιτείται πτυχίο)
  • Eκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

Παροχές

Η Brink’s σου παρέχει:
  • Δυνατότητα διαμονής στο νησί για όλο το διάστημα της απασχόλησής σου
  • Extra παροχές σε μηνιαία βάση
  • Επιδότηση για την απόκτηση της Άδειας Screener
  • Μόνιμη απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας αερομεταφορών της χώρας μας
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας

Κάνε ένα ασφαλές βήμα στην καριέρα σου
Έλα στη Brink’s!

Καταχώρησε τώρα το βιογραφικό σου

Πατώντας Αποστολή Βιογραφικού στον κωδικό θέσης με την ένδειξη SCR/FR

Τηλέφωνα επικοινωνίας 2110130604 έως 605 ή στο 2103484000 (ext.- 270,-271,-273, -137)