Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/11/2022

Υπάλληλοι Αποθήκης - Μαγούλα

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΑΓΟΥΛΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Δραστηριοποιείσαι στο χώρο των Logistics ή απλά αναζητάς μια προσωρινή απασχόληση για να ενισχύσεις το εισόδημά σου; Tότε μπορείς να αξιοποιήσεις τα προσόντα σου διεκδικώντας την θέση, σε μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες λιανικής πώλησης υπολογιστών, προϊόντων τεχνολογίας, ειδών γραφείου και οικιακών συσκευών στην Ελλάδα, στην περιοχή της Μαγούλας.

Αρμοδιότητες:

Προετοιμασία και οργάνωση παραγγελιών βάσει δρομολογίων παράδοσης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση (picking & staging)
  • Ωράριο εργασίας για (picking λευκών συσκευών & staging) 11:00-19:00, 14:00-22:00 και 16:00-00:00
  • Ωράριο εργασίας για picking 11:00-19:00 και 12:00-20:00
  • Aπαραίτητη η κατοχή Ι.Χ για τις θέσεις του staging
  • Δυνατότητα υπερωριών σε περιόδους με φόρτο εργασίας
  • Συνέπεια, επαγγελματισμός και εργατικότητα

Παροχές

• Σταθερές μηνιαίες αποδοχές άνω του βασικού
• Παροχή εταιρικού πούλμαν από και προς τον Προαστιακό
• Απόκτηση γνώσεων και εμπειρίας
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Προοπτικές εξέλιξης σε μία συνεχώς αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρεία