ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΩΣ ΜΥΚΟΝΟΣ ΘΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΡΟΔΟΣ ΧΑΝΙΑ ΒΟΛΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΠΑΡΟΣ ΠΑΤΡΑ ΣΚΙΑΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Γερμανόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών (πλατφόρμα τουρισμού)

Κατηγορία: Τηλεφωνικές Υπηρεσίες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Μιλάτε άριστα γερμανικά ή είναι τα γερμανικά η μητρική σας γλώσσα;
Αν η επικοινωνία είναι το δυνατό σας σημείο, τότε αυτή η θέση σας αφορά!

Το Jobfind.gr - Career Portal για λογαριασμό πελάτη του - πολυεθνική εταιρεία διαχείρισης επιχειρήσεων - αναζητά Γερμανόφωνους Συμβούλους Εξυπηρέτησης Πελατών για εργασία πλήρους απασχόλησης στην Αθήνα για project που αφορά ηλεκτρονική πλατφόρμα παγκοσμίου φήμης στον τουρισμό.

Ο Σύμβουλος Εξυπηρέτησης Πελατών θα λειτουργεί ως σύνδεσμος παρέχοντας πληροφορίες σχετικά με προϊόντα ή υπηρεσίες και θα επιλύει προβλήματα, που οι πελάτες αντιμετωπίζουν, με ακρίβεια και αποτελεσματικότητα.

Αρμοδιότητες
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων (όχι τηλεφωνικές πωλήσεις)
  • Αναγνώριση και εκτίμηση των αναγκών του πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Μητρική γλώσσα τα γερμανικά ή άριστη γνώση της γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Καλή γνώση και χειρισμός MS Office

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο
  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!