Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/08/2023

Site Engineer

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Έχεις αποδεδειγμένη εμπειρία στην κατασκευή φωτοβολταϊκών πάρκων;

Κατέχεις πτυχίο Ηλεκτρολόγου, Μηχανολόγου ή Πολιτικού Μηχανικού;

Θα ήθελες να εργαστείς σε μια κορυφαία πολυεθνική εταιρεία στον κλάδο της;

Εάν η απάντησή σου είναι θετική, τότε περιμένουμε την αίτησή σου!

Τα καθήκοντα του Site Engineer θα είναι τα εξής:
  • Ολοκλήρωση του έργου στο ίδιο επίπεδο με τις τεχνικές απαιτήσεις
  • Άμεση ολοκλήρωση του έργου με βάση  τον προϋπολογισμό
  • Παραλαβή ποσότητας και ποιότητας επί τόπου υλικών
  • Συνεργασία με υπεργολάβους σε θέματα που αφορούν αναδιάταξη και εργασίες
  • Συντονισμός των εργασιών σχετικά με τις επιτόπιες λειτουργίες

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος για τη θέση του Site Engineer θα πρέπει να έχει τα παρακάτω: