Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/6/2021

Περιφερειακός Διευθυντής Καταστημάτων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Market Ιn, 100% ελληνική αλυσίδα καταστημάτων Super Market με δίκτυο άνω των 200 καταστημάτων ανά την Ελλάδα και 3.500 εργαζόμενους, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της και της επέκτασης των δραστηριοτήτων της επιθυμεί να προσλάβει για πλήρη απασχόληση :

Περιφερειακό Διευθυντή Καταστημάτων

Η θέση αναφέρεται στη Γενική Διεύθυνση της Εταιρίας με τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη της καθημερινής ορθής λειτουργίας των καταστημάτων
  • Παρακολούθηση Ανταγωνισμού
  • Έλεγχος και ανάπτυξη πωλήσεων των καταστημάτων
  • Διαχείριση προσωπικού
  • Επίτευξη εμπορικών & στρατηγικών στόχων σε ιδιαίτερο ανταγωνιστικό περιβάλλον

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. ή Πανεπιστημίου Εξωτερικού Διοικητικής Κατεύθυνσης
  • Επαγγελματική Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 έτη σε αντίστοιχη θέση ευθύνης στο χώρο των λιανικών πωλήσεων
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στον κλάδο των τροφίμων
  • Άριστο επίπεδο Αγγλικών και Η/Υ
  • Επικοινωνιακές, Οργανωτικές και Διοικητικές Ικανότητες.
  • Άριστες διαπραγματευτικές ικανότητες

Παροχές

Η εταιρία παρέχει:
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον σε μια συνεχώς αναπτυσσομένη ελληνική εταιρία
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Σημαντικές ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη