Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/09/2022

Εργάτης Κλωστοϋφαντουργίας

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΒΙΠΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η NIKOPLEX, με παρουσία 30 ετών στο χώρο της κλωστοϋφαντουργίας, αναζητά  εργατη/εργατρια για την ενίσχυση της γραμμής παραγωγής. Ο υποψήφιος που θα επιλεγεί θα ενταχθεί στην παραγωγική διαδικασία των σταθερών και ελαστικών ταινιών από φυσικές και τεχνητές πρώτες ύλες.

Καθήκοντα:

  • Δεν απαιτειται προϋπηρεσια
  • Εκπαιδευση απο μηδενικη βαση
  • Προετοιμασία παραγωγής, η ρύθμιση των μηχανών, ο έλεγχος ποιότητας, η καταγραφή και ανάλυση απαιτήσεων
  • Τακτοποίηση και έλεγχος αποθεμάτων
  • Καθαριότητα χώρου εργασίας και μηχανών
  • Έλεγχος εύρυθμης λειτουργίας της παραγωγής και συντήρησης μηχανημάτων
  • Μεταφορά βαρέων αντικειμένων περιστασιακά

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προσαρμοστικότητα, να δίνει προσοχή στην λεπτομέρεια και δυνατότητα εργασίας σε περιβάλλον με θορυβο
  • Συνέπεια σε ένα περιβάλλον με οικογενειακό κλίμα και ομαδικότητα
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας σε μοντέρνες εγκαταστάσεις

Παροχές

  • Θέση πλήρους απασχόλησης, σε βάρδιες(08.00-16.00 και 12.00 έως 20.00)

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν βιογραφικό είτε να καλέσουν στο 6945369615 μεταξύ 10:00-19:00.