Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/10/2021

B2B Customer Service - Εξυπηρέτηση Πελατών Χονδρικής

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Μεγάλη Εισαγωγική Εμπορική Ανώνυμη Εταιρεία αναζητά υποψήφιο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης:

  • 'Αριστη εξυπηρέτηση πελατών μέσω e-mail και τηλεφώνου
  • Προετοιμασία και αποστολή προσφορών (χρήση Word/Excel)
  • Διαχείριση και επίλυση προβλημάτων πελατών
  • Λήψη και καταχώριση παραγγελιών σε ERP

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office (Word, Excel,κτλ.) και Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλωσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εργατικότητα, ταχύτητα και συνέπεια στη διεκπεραίωση στόχων, οργανωτικότητα
  • Ηλικία ιδανικά εώς 30 ετών
  • Γνώση Χειρισμού Photoshop θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης