Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/4/2019

ΠΩΛΗΤΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

O κάτοχος της θέσης αυτής, έχει ως σκοπό την ανάπτυξη νέου και διατήρηση υπάρχοντος πελατολόγιου.

Βασικές λειτουργίες και καθήκοντα

  • Ερευνά, εντοπισμός, επικοινωνία & πώληση σε εν δυνάμει πελάτες Β2Β στην εσωτερική αγορά
  • Παραγγελιοληψία & καταχώρηση
  • Παρακολούθηση παραγγελίας
  • Επικοινωνία με υφιστάμενους πελάτες για τεχνικές πληροφορίες & πληροφορίες που αφορούν παραγγελίες τους
  • Συγκέντρωση πληροφοριών & στατιστικών στοιχείων για λογαριασμό πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανικού ΤΕΙ/ΑΕΙ