Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/06/2023

Back Office στο τμήμα Προμηθειών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H Κονσερβοποιία Βορείου Αιγαίου μια από τις πιο μοντέρνες και προηγμένες βιομηχανίες επεξεργασίας ψαρικών στην Ευρωπαϊκή Ένωση αναζητά Back Office στο τμήμα Προμηθειών με έδρα το Κιλκίς.

Περιγραφή θέσης:
  • Παραγγελία και παρακολούθηση αναλώσιμων ειδών σε συνεργασία με το εκάστοτε τμήμα .
  • Διευθέτηση επιστροφών σε περιπτώσεις μη συμμόρφωσης των προμηθευτών με τα συμφωνημένα με τις τεχνικές προδιαγραφές.
  • Συντονισμός και παροχή υποστήριξης όσον αφορά τη διεκπεραίωση παραγγελίας υλικών συσκευασίας, β υλών, και προϊόντων εμπορίας
  • Διατήρηση και οργάνωση εντύπων και ηλεκτρονικών αρχείων σχετικά με: Αξιολόγηση προμηθευτών, Έγγραφα προμηθευτών, Παραστατικά παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού – Logistics ή κατεύθυνσης σχετικής με το αντικείμενο
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Άριστη χρήση συστημάτων ERP
  • Οργανωτικές & επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Συνέπεια & ομαδικό πνεύμα
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στον κλάδο των Logistics

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
  • Επιβράβευση αποδοτικότητας
  • Ατομική ασφάλιση