ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΑΒΑΛΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΘΑΣΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Υπάλληλος Γραφείου

Κατηγορία: Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΘΕΡΜΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Εταιρεία εκπαίδευσης με έδρα τη Θέρμη Θεσσαλονίκης ζητά Υπάλληλο Γραφείου.

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία πελατών, ενημέρωση και παροχή πληροφοριών
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου, ηλεκτρονικής και φυσικής αλληλογραφίας
  • Καταχωρήσεις και διαχείριση βάσης δεδομένων και πλατφόρμας
  • Οικονομικός έλεγχος & επικοινωνία
  • Επιμέλεια κειμένων, ανακοινώσεων και βεβαιώσεων Συντονισμός σεμιναρίων και εκδηλώσεων
  • Οργάνωση γραφείου και αρχειοθέτηση
  • Προγραμματισμός & έλεγχος προμηθειών
  • Συντονισμός εργασιών μεταξύ τμημάτων
  • Διαχείριση καθημερινών θεμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η σχολής με κατεύθυνση σπουδών: Διοίκηση Επιχειρήσεων ή Marketing
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Επίπεδο Αγγλικών Proficiency (άριστη γνώση γραπτή και προφορική)
  • Άριστος χειρισμός Office & δημιουργίας παρουσιάσεων
  • Άριστες ικανότητες γραπτής, προφορικής επικοινωνίας
  • Ευκολία χειρισμού προγραμμάτων CRM & eLearning Πλατφορμών
  • Γνώση Digital Marketing (Google Ads, Facebook Ads, Email Marketing) θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Πενθήμερη εργασία
  • Συνεχής εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!