ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Senior Software Developer

Κατηγορία: Πληροφορική - Προγραμματιστές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Φορέας Επιθεωρήσεων, Πιστοποιήσεων & Εκπαίδευσης ζητά να προσλάβει Senior Software Developer στην Αθήνα. Εργασία πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή θέσης:

  • Σχεδίαση, ανάπτυξη και συντήρηση των προϊόντων λογισμικού
  • Διαχείριση των προϊόντων λογισμικού και της βάσης δεδομένων
  • Συντονισμός ομάδας προγραμματιστών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης στην πληροφορική
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνια ως Junior ή Senior software developer σε ομάδα
  • Γνώση συστήματος version-control: git

Πολύ καλή γνώση σε:

  • PHP
  • C# .NET
  • Σχεσιακές βάσεις δεδομένων
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!