Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/1/2020

Υπεύθυνος Ιατρικής Ενημέρωσης / Ιατρικός Επισκέπτης

Υγεία

Πόλη ΚΥΠΡΟΣ | Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία στο χώρο του ιατρoτεχνολογικού εξοπλισμού και Ιατρικών - Αισθητικών Lasers αναζητά Ιατρικό Επισκέπτη για τον κλάδο της Ιατρικής Αισθητικής και υπερηχοτομογραφίας με έδρα την Κύπρο.

Αρμοδιότητες:

Μεριμνά για την αποτελεσματική παρουσίαση - προώθηση των προϊόντων (Υπερήχων, Lasers, εξοπλισμού), της εταιρείας, καθώς και την εκπαίδευση, σε ιατρούς (Δερματολόγους - Πλαστικούς χειρουργούς) & κέντρα αισθητικής, με στόχο την ανάπτυξη των πωλήσεων, μέσω της διαχείρισης του υπάρχοντος & της δημιουργίας νέου πελατολογίου.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία 4 – 6 ετών σε αντίστοιχη θέση στον ιατρικό-φαρμακευτικό χώρο ή σε αντίστοιχη θέση στον τομέα των ιατρικών μηχανημάτων, Laser, ιατρικής – αισθητικής θα συνεκτιμηθεί.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ & εφαρμογών MS Office
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας & παρουσίασης
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες
  • Ικανότητα ανάπτυξης πρωτοβουλιών
  • Επαγγελματική συνέπεια

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυνατότητα για καριέρα στον πλέον αναπτυσσόμενο τομέα ιατρικών μηχανημάτων και Lasers