Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/6/2018

Υπάλληλοι Καταστημάτων Ένδυσης (έδρα Ιωάννινα)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας αλυσίδας καταστημάτων νεανικής ένδυσης, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

(Οι κάτοχοι των θέσεων θα εργάζονται με καθεστώς μερικής απασχόλησης)

Περιγραφή Θέσης

Οι κάτοχοι των θέσεων θα εργαστούν την καλοκαιρινή περίοδο και θα είναι υπεύθυνοι για την εξυπηρέτηση των λειτουργικών αναγκών του καταστήματος και του πόστου ευθύνης που θα οριστούν. Θα εξυπηρετούν τους πελάτες του καταστήματος, θα παραλαμβάνουν και θα τακτοποιούν τα εμπορεύματα και θα φροντίζουν για την καθαριότητα του χώρου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Φοιτητές/ τριες που ενδιαφέρονται να εργαστούν τους καλοκαιρινούς μήνες
  • Απόφοιτοι ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI
  • Καλή χρήση της ελληνικής γλώσσας
  • Θέληση για εργασία
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης

Παροχές

  • Εργασία τους καλοκαιρινούς μήνες
  • Πλήρες πακέτο αποδοχών με ασφάλιση
  • Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον εργασίας