Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/2/2023

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΆΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας ''ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ" ασχολείται με την πώληση ανταλλακτικών για αυτοκίνητα.

Λόγω της αύξησης του φόρτου εργασίας ψάχνουμε ένα άτομο εργατικό και φιλόδοξο, το οποίο θα μπορέσει να μας βοηθήσει να ανέβουμε ακόμα παραπάνω.

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση των προϊόντων και των πληροφοριών τους
  • Εξυπηρέτηση πελατών - Παραγγελιοληψία (τηλεφωνική και δια ζώσης)
  • Τιμολόγηση
  • Συνεργασία με Αποθήκη για διαθεσιμότητα, αποστολές, επιστροφές προϊόντων
  • Διαχείριση παραγγελιών από προμηθευτές
  • Ελεγχος αποθεμάτων
  • Διαχείριση ραντέβου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Γνώση προγραμμάτων Office (Excel, Word)
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους
Επιθυμητά προσόντα και δεξιότητες:
  • Γνώση και διαχείριση Social Media (Facebook, Instagram, Pinterest κ.ά.)
  • Γνώση Google Ads / Facebook Ads
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα πειθούς και διαπραγμάτευσης
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ευελιξία, Παρατηρητικότητα, Αντίληψη

Παροχές

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Καλές απολάβες
  • Μπόνους παραγωγικότητας