Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/11/2018

Αποθηκάριος - Οδηγός Γ' κατηγορίας (Οινόφυτα Βοιωτίας)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Αποθηκάριος - Οδηγός Γ' κατηγορίας από βιομηχανία μεταλλικών προϊόντων με έδρα στα Οινόφυτα Βοιωτίας.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή, αποθήκευση, εσωτερική διακίνηση Α' υλών & αναλώσιμων
  • ​Προετοιμασία, συσκευασία, αποθήκευση έτοιμων προϊόντων
  • Παραδόσεις - παραλαβές εντός Αττικής (1-2 δρομολόγια ανά εβδομάδα)
  • Οργάνωση αποθήκης, έλεγχος-απογραφή αποθεμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματικό δίπλωμα Γ' κατηγορίας & άδεια ΠΕΙ
  • Γνώση χειρισμού περονοφόρου (κλαρκ)
  • Ηλικία έως 45 ετών
  • Προϋπηρεσία 3 ετών τουλάχιστον ως οδηγός

Θα εκτιμηθούν:

  • Γνώση χειρισμού γερανού & γερανοφέγυρας
  • Άδεια χειριστή περονοφόρου (κλαρκ)
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ & εμπειρία σε συστήματα ERP

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Πλήρες πακέτο ασφάλισης