Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/10/2022

Πωλητής / Πωλήτρια ειδών υγιεινής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΧΑΡΝΕΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στον κλάδο της λιανικής πώλησης πλακιδίων και ειδών υγιεινής, ζητά Πωλητή για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και φροντίδα για την αναπλήρωσή τους
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωση αποθήκης
  • Σύνταξη δελτίων παραγγελίας
  • Χειρισμός ταμειακής μηχανής και πιστωτικών συναλλαγών
  • Διατήρηση καθαριότητας του χώρου εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί
  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

Δεξιότητες

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα πειθούς και διαπραγμάτευσης
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ευελιξία, Παρατηρητικότητα, Αντίληψη

Παροχές

  • Πλήρης ασφάλιση
  • Ικανοποιητικές απολαβές
  • Τήρηση ωραρίου εργασίας
  • Bonus πωλήσεων