Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/03/2021

Εξωτερικός Πωλητής B2B Υπηρεσιών Ρεύματος και Αερίου

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο όμιλος εταιριών SK GROUP, επίσημος συνεργάτης ΖΕΝΙΘ, στό πλαίσιο ανάπτυξης του, αναζητά εξωτερικό πωλητή Β2Β για προώθηση προϊόντων ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αερίου.

Πενθήμερη 8ωρη απασχόληση

Αρμοδιότητες

  • Εύρεση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Αποτελεσματική διαχείριση και άριστη εξυπηρέτηση πελατών
  • Αξιολόγηση αγοράς
  • Επίτευξη στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε οργανωμένο περιβάλλον πωλήσεων Β2Β
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Δυναμισμός ευελιξία και ανάληψη πρωτοβουλιών
  • Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού
  • Εμπειρία στον κλάδο τής ενέργειας θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Ασφάλεια ΙΚΑ
  • Υψηλό bonus επίτευξης στόχου
  • Προοπτική εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Σύγχρονο περιβάλλον